نمایندگی تعمیرات الکترولوکس

خدمات پس از فروش الکترولوکس

تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می‌باشد که با همکاری تیمی از برجسته ترین اساتید این حوزه و با استفاده از پیشرفته ترین ابزار تعمیر و ترمیم انجام می‌پذیرد. نیروی انسانی فعال در این مرکز به دلیل آشنایی با جدیدترین متدهای تعمیر و در اختیار داشتن مجموعه‌ای از به‌روزترین تجهیزات قادر به عیب یابی صحیح لوازم خانگی الکترولوکس و رفع تمامی عیوب سخت افزاری و نرم افزاری ایجاد شده در این دستگاه هستند. مرکز تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس به دلیل ساختار مشتری‌مدار خود، اهتمام ویژه‌ای در ارائه خدمات تعمیر و ترمیم با قیمت‌های تضمین شدۀ شرکتی دارد.

تعمیرگاه مجاز الکترولوکس

به تبعِ سخت افزاری و نرم افزاری بودن عیوب ایجاد شده در لوازم خانگی الکترولوکس، خدمات ارائه شده جهت تعمیر در این مرکز نیز در در دو پارت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لوازم خانگی الکترولوکس به هموطنان گرامی ارائه می گردند. در پارت «تعمیرات نرم افزاری» کارشناسان و مهندسان بخشِ نرم افزارِ مرکز تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با رفع عیوب و ایرادات نرم افزاری این دستگاه هستند و در بخش «تعمیرات سخت افزاری» مهندسان سخت افزاری این مرکز ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با رفع و تعمیر اختلالات سخت افزاری لوازم خانگی الکترولوکس هستند.

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس / خدمات پس از فروش الکترولوکس / نمایندگی مجاز الکترولوکس / تعمیرگاه مجاز الکترولوکس / نمایندگی الکترولوکس / تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

خدمات قابل ارائه در واحد تعمیرات لوازم خانگی کن الکترولوکس


سایر خدمات این مرکز