نمایندگی تعمیرات آاِگ

نمایندگی مجاز آاِگ

در نمایندگی تعمیرات آاِگ، اقدام به ارائه ی خدمات تعمیر دستگاه های تولید شده توسط کمپانی آاِگ می نماییم . در این مرکز با بهره گیری از ابزارآلات نوین و مدرن ، به رفع ایراد دستگاه معیوب کاربران می پردازیم . تعمیرات انجام گرفته در نمایندگی آاِگ به گونه ای است که ، کاربران نیازی برای مراجعه به سایر مراکز نمی بینند .

نمایندگی مجاز آاِگ

خاطرنشان می سازیم تعمیرات دستگاه شما عزیزان در این مرکز از دو طریق انجام می شود : سرویس در محل و سرویس در مرکز . با بهره گیری از خدمت سرویس در محل می توانید هزینه ی خود را کاهش دهید ، همچنین این خدمت موجب صرفه جویی در وقتتان نیز می گردد .در این شیوه نمایندگی آاِگ پرسنل کارآزموده ی خود را به محل مورد نظر شما اعزام می نماید .

این مرکز با تکیه بر دانش ، خلاقیت و توانایی پرسنل خود توانسته ، موجبات رضایت مشتریان را فراهم آورد . به جرات می توانیم به این مطلب اشاره کنیم که فعالیت تعمیراتی در این مرکزبه نحوی انجام می شود که راه برای فعالیت سایر مراکز تقریبا غیرممکن شده است .

خدمات پس از فروش آاِگ

لازم به ذکر است کادر متبحر این مجموعه پس از گذراندن دوره های آموزشی متعدد و انواع آزمون های علمی و عملی برای فعالیت در این مجموعه استخدام شده اند . پس از تعمیر ، کارشناسان مرکز پس از تعمیر دستگاه به تمیز کردن بخش های داخلی دستگاه نیز می پردازند . به همین دلیل با روشن کردن دستگاه شاهد افزایش کارایی ان خواهید بود .

کارشناسان این مرکز در صورت لزوم به تعویض قطعه ، همواره از قطعه ی جایگزین اورجینال ( اصل ) استفاده می نمایند .

نمایندگی تعمیرات آاِگ / خدمات پس از فروش آاِگ / نمایندگی مجاز آاِگ / تعمیرگاه مجاز آاِگ / نمایندگی آاِگ / تعمیرات لوازم خانگی آاِگ

خدمات قابل ارائه در واحد تعمیرات لوازم خانگی آاِگ


سایر خدمات این مرکز